GLOW PLUG THREAD HAS BEEN CHECKED BJ64E32180 (WITHOUT CLUTCH KIT) INJECTION PUMP BOSCH 0445010131 - INJECTORS BOSCH 0445110260 - EGR 0309DC0140N - VISCOUS BORGWARNER 0304FC0061N - BLOCK 0302AC0500N03 - 185,000 KM. Complete engine spare part for » others... Mahindra GDA 4W Mahindra GDA 4W (2006 - ...) OEM IAM reference BJ64E32180
There are 4 people interested in this product
| Model: | MAHINDRA GDA 4W |
| Version: | MAHINDRA GDA 4W (2006 - ...) |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2006 |
| Chassis: | MA1TM4BJL62F76637 |
| Color: | WHITE |
| Engine code: | BJ |
| Mileage: | 185.001 |
| Brand Ref.: | BJ64E32180 |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 455 |
| SubSubWarehouse: | 100046878 |
| Model: | MAHINDRA GDA 4W |
| Version: | MAHINDRA GDA 4W (2006 - ...) |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2006 |
| Chassis: | MA1TM4BJL62F76637 |
| Color: | WHITE |
| Engine code: | BJ |
| Mileage: | 185.001 |
| Brand Ref.: | BJ64E32180 |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 455 |
| SubSubWarehouse: | 100046878 |