5591 -- 3526A -- WITH BRAKE PAD WEAR SENSOR. Second-hand front left brake caliper for mini mini (r56) one OEM IAM reference 3526A TRW
There are 1 people interested in this product
| Model: | MINI (R56) |
| Version: | One |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2007 |
| Chassis: | WMWME31010TU05198 |
| Color: | RED |
| Power: | 95CV 70KW |
| Engine code: | N12B14A |
| Mileage: | 1 |
| Brand Ref.: | 3526A |
| Equivalence Ref.: | TRW |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 412 |
| SubSubWarehouse: | 100037988 |
| Model: | MINI (R56) |
| Version: | One |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2007 |
| Chassis: | WMWME31010TU05198 |
| Color: | RED |
| Power: | 95CV 70KW |
| Engine code: | N12B14A |
| Mileage: | 1 |
| Brand Ref.: | 3526A |
| Equivalence Ref.: | TRW |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 412 |
| SubSubWarehouse: | 100037988 |