20DL22 (WITHOUT RELEASE BEARING OR FORK) WITHOUT SPEED SENSOR--. Second-hand gearbox spare part for Peugeot 206 Hatchback (2A/C) 1.9 D OEM IAM reference 20DL22 0763594A
There are 6 people interested in this product
| Model: | 206 Hatchback (2A/C) |
| Version: | 1.9 D |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 1999 |
| Chassis: | VF32CWJZT40355769 |
| Color: | GREEN |
| Power: | 69HP 51KW |
| Engine code: | WJZ |
| Mileage: | 1 |
| Equivalence Ref.: | 0763594A |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 346 |
| SubSubWarehouse: | 100030266 |
| Model: | 206 Hatchback (2A/C) |
| Version: | 1.9 D |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 1999 |
| Chassis: | VF32CWJZT40355769 |
| Color: | GREEN |
| Power: | 69HP 51KW |
| Engine code: | WJZ |
| Mileage: | 1 |
| Equivalence Ref.: | 0763594A |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 346 |
| SubSubWarehouse: | 100030266 |