5802S4 11 TEETH. Starter motor spare part for Peugeot 205 II (20A/C) 1.8 TD OEM IAM reference 5802S4 5802S4
There are 2 people interested in this product
| Model: | 205 II (20A/C) |
| Version: | 1.8 TD |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 1998 |
| Chassis: | VF320AA9225693573 |
| Color: | WHITE |
| Power: | 78CV 57KW |
| Engine code: | A9A |
| Mileage: | 381.000 |
| Brand Ref.: | 5802S4 |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 404 |
| SubSubWarehouse: | 100036337 |
| Model: | 205 II (20A/C) |
| Version: | 1.8 TD |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 1998 |
| Chassis: | VF320AA9225693573 |
| Color: | WHITE |
| Power: | 78CV 57KW |
| Engine code: | A9A |
| Mileage: | 381.000 |
| Brand Ref.: | 5802S4 |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 404 |
| SubSubWarehouse: | 100036337 |