(WITHOUT CLUTCH KIT - WITHOUT TURBO) (GLOW PLUG THREAD HAS BEEN CHECKED) A9A 10CV5A 4003102 - LUCAS INJECTORS LCR6735203D - 381,000 KM 0135T5 - 0139H8. Second-hand spare part complete engine for Peugeot 205 II (20A/C) 1.8 TD OEM IAM reference A9A 0135T5 10CV5A
There are 3 people interested in this product
| Model: | 205 II (20A/C) |
| Version: | 1.8 TD |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 1998 |
| Chassis: | VF320AA9225693573 |
| Color: | WHITE |
| Power: | 78CV 57KW |
| Engine code: | A9A |
| Mileage: | 381.000 |
| Brand Ref.: | 0135T5 |
| Equivalence Ref.: | 10CV5A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 592 |
| SubSubWarehouse: | 100305141 |
| Model: | 205 II (20A/C) |
| Version: | 1.8 TD |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 1998 |
| Chassis: | VF320AA9225693573 |
| Color: | WHITE |
| Power: | 78CV 57KW |
| Engine code: | A9A |
| Mileage: | 381.000 |
| Brand Ref.: | 0135T5 |
| Equivalence Ref.: | 10CV5A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 592 |
| SubSubWarehouse: | 100305141 |