5P0837113 - 5P0839113A 5 DOORS 2 PINS * SCUFFS AND SCRATCHES. Replacement rear left interior door handle for Seat Altea (5P1) 2.0 TDI 16V OEM IAM reference 5P0837113 5P0839113A
There are 2 people interested in this product
| Model: | ALTEA (5P1) |
| Version: | 2.0 TDI 16V |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2005 |
| Chassis: | VSSZZZ5PZ5R080797 |
| Color: | RED |
| Power: | 140HP 103KW |
| Engine code: | BKD |
| Mileage: | 254.000 |
| Brand Ref.: | 5P0839113A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 394 |
| SubSubWarehouse: | 100051528 |
| Model: | ALTEA (5P1) |
| Version: | 2.0 TDI 16V |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2005 |
| Chassis: | VSSZZZ5PZ5R080797 |
| Color: | RED |
| Power: | 140HP 103KW |
| Engine code: | BKD |
| Mileage: | 254.000 |
| Brand Ref.: | 5P0839113A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 394 |
| SubSubWarehouse: | 100051528 |