7P5880204 - 95880307100 - 347058406A. Second-hand front right airbag for porsche cayenne (92a) 3.0 diesel OEM IAM reference 7P5880204 95880307100 347058406A
There are 3 people interested in this product
| Model: | CAYENNE (92A) |
| Version: | 3.0 Diesel |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2012 |
| Chassis: | WP1ZZZ92ZCLA35685 |
| Color: | WHITE |
| Power: | 245CV 180KW |
| Engine code: | CRCA |
| Mileage: | 285.000 |
| Brand Ref.: | 95880307100 |
| Equivalence Ref.: | 347058406A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 379 |
| SubSubWarehouse: | 100032979 |
| Model: | CAYENNE (92A) |
| Version: | 3.0 Diesel |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2012 |
| Chassis: | WP1ZZZ92ZCLA35685 |
| Color: | WHITE |
| Power: | 245CV 180KW |
| Engine code: | CRCA |
| Mileage: | 285.000 |
| Brand Ref.: | 95880307100 |
| Equivalence Ref.: | 347058406A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 379 |
| SubSubWarehouse: | 100032979 |