9631441380 - 9631441380 - 8731E6 RIGHT AND LEFT. Second-hand boot / tailgate struts for peugeot 206 hatchback (2a/c) 1.4 16v OEM IAM reference 9631441380 8731E6
There are 3 people interested in this product
| Model: | 206 Hatchback (2A/C) |
| Version: | 1.4 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2005 |
| Chassis: | VF32HKFUF44534240 |
| Color: | BLACK |
| Power: | 88HP 65KW |
| Engine code: | KFU |
| Brand Ref.: | 8731E6 |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 462 |
| Model: | 206 Hatchback (2A/C) |
| Version: | 1.4 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2005 |
| Chassis: | VF32HKFUF44534240 |
| Color: | BLACK |
| Power: | 88HP 65KW |
| Engine code: | KFU |
| Brand Ref.: | 8731E6 |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 462 |