1J0880204K 2 PINS. Second-hand front right airbag replacement part for Seat Leon (1M1) 1.6 16V OEM IAM reference 1J0880204K 1J0880204K
There are 4 people interested in this product
| Model: | LEON (1M1) |
| Version: | 1.6 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2001 |
| Chassis: | VSSZZZ1MZ2R018745 |
| Color: | GREY |
| Power: | 105CV 77KW |
| Engine code: | AZD |
| Mileage: | 260.000 |
| Brand Ref.: | 1J0880204K |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 379 |
| SubSubWarehouse: | 100032972 |
| Model: | LEON (1M1) |
| Version: | 1.6 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2001 |
| Chassis: | VSSZZZ1MZ2R018745 |
| Color: | GREY |
| Power: | 105CV 77KW |
| Engine code: | AZD |
| Mileage: | 260.000 |
| Brand Ref.: | 1J0880204K |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 379 |
| SubSubWarehouse: | 100032972 |