7645387318 - 28184BC41A * DIRT AND LIGHT WEAR MARKS THIS ITEM MAY REQUIRE AN UNLOCK CODE IF NEEDED WE PROVIDE THE VIN NUMBER TO REQUEST IT AT THE DEALERSHIP OR WORKSHOP. Second-hand audio system / radio cd part for nissan note (e11, ne11) 1.5 dci OEM IAM reference 7645387318 28184BC41A
There are 2 people interested in this product
| Model: | NOTE (E11, NE11) |
| Version: | 1.5 dCi |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2007 |
| Chassis: | SJNFDAE11U1116225 |
| Color: | BLUE |
| Power: | 86CV 63KW |
| Engine code: | K9K |
| Mileage: | 250.000 |
| Brand Ref.: | 28184BC41A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 396 |
| SubSubWarehouse: | 100035014 |
| Model: | NOTE (E11, NE11) |
| Version: | 1.5 dCi |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2007 |
| Chassis: | SJNFDAE11U1116225 |
| Color: | BLUE |
| Power: | 86CV 63KW |
| Engine code: | K9K |
| Mileage: | 250.000 |
| Brand Ref.: | 28184BC41A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 396 |
| SubSubWarehouse: | 100035014 |