D46166938B - EH6409010A - X1T26271D. Ignition switch replacement for mazda cx-7 (er) 2.2 mzr-cd awd (er10a) OEM IAM reference D46166938B EH6409010A X1T26271D
There are 2 people interested in this product
| Model: | CX-7 (ER) |
| Version: | 2.2 MZR-CD AWD (ER10A) |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2011 |
| Chassis: | JMZERH9A600231987 |
| Color: | WHITE |
| Power: | 173CV 127KW |
| Engine code: | R2 |
| Mileage: | 260.000 |
| Brand Ref.: | EH6409010A |
| Equivalence Ref.: | X1T26271D |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 401 |
| SubSubWarehouse: | 100060335 |
| Model: | CX-7 (ER) |
| Version: | 2.2 MZR-CD AWD (ER10A) |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2011 |
| Chassis: | JMZERH9A600231987 |
| Color: | WHITE |
| Power: | 173CV 127KW |
| Engine code: | R2 |
| Mileage: | 260.000 |
| Brand Ref.: | EH6409010A |
| Equivalence Ref.: | X1T26271D |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 401 |
| SubSubWarehouse: | 100060335 |