K1900EH64C04 - EH6461190A - EH64-61-190A. Heater / air conditioning control replacement for mazda cx-7 (er) 2.2 mzr-cd awd (er10a) OEM IAM reference K1900EH64C04 EH6461190A
There are 3 people interested in this product
| Model: | CX-7 (ER) |
| Version: | 2.2 MZR-CD AWD (ER10A) |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2011 |
| Chassis: | JMZERH9A600231987 |
| Color: | WHITE |
| Power: | 173CV 127KW |
| Engine code: | R2 |
| Mileage: | 260.000 |
| Brand Ref.: | EH6461190A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 399 |
| SubSubWarehouse: | 100035476 |
| Model: | CX-7 (ER) |
| Version: | 2.2 MZR-CD AWD (ER10A) |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2011 |
| Chassis: | JMZERH9A600231987 |
| Color: | WHITE |
| Power: | 173CV 127KW |
| Engine code: | R2 |
| Mileage: | 260.000 |
| Brand Ref.: | EH6461190A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 399 |
| SubSubWarehouse: | 100035476 |