D10E56720A HOOD RELEASE CABLE HANDLE. Second-hand hood latch replacement part for Mazda CX-3 (DK) 2.0 SKYACTIV-G (DK5W, DK6W) OEM IAM reference D10E56720A D10E56720A
There are 3 people interested in this product
| Model: | CX-3 (DK) |
| Version: | 2.0 SKYACTIV-G (DK5W, DK6W) |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2018 |
| Chassis: | JMZDK6W7601332954 |
| Color: | BLUE |
| Power: | 120CV 88KW |
| Engine code: | PE |
| Mileage: | 97.000 |
| Brand Ref.: | D10E56720A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 392 |
| SubSubWarehouse: | 100034300 |
| Model: | CX-3 (DK) |
| Version: | 2.0 SKYACTIV-G (DK5W, DK6W) |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2018 |
| Chassis: | JMZDK6W7601332954 |
| Color: | BLUE |
| Power: | 120CV 88KW |
| Engine code: | PE |
| Mileage: | 97.000 |
| Brand Ref.: | D10E56720A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 392 |
| SubSubWarehouse: | 100034300 |