260 MM DIAMETER -- 9.9 MM THICK SOLID . 67.1 HUB -- 4X114.3 BOLT PATTERN . Rear brake disc replacement part for kia clarus (k9a) 1.8 i 16v OEM IAM reference
Hay 4 personas interesadas en este producto
| Model: | CLARUS (K9A) |
| Version: | 1.8 i 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1996 |
| Chassis: | KNEGC2232V5602608 |
| Power: | 116CV 85KW |
| Engine code: | T8 |
| Mileage: | 1 |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 414 |
| SubSubWarehouse: | 100038300 |
| Model: | CLARUS (K9A) |
| Version: | 1.8 i 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1996 |
| Chassis: | KNEGC2232V5602608 |
| Power: | 116CV 85KW |
| Engine code: | T8 |
| Mileage: | 1 |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 414 |
| SubSubWarehouse: | 100038300 |