8E5945094A - 965160 2 PINS 4 DOORS * WITH TAILGATE SCUFFS AND SCRATCHES. Second-hand right tailgate rear light for audi a4 b7 (8ec) 2.0 tdi 16v OEM IAM reference 8E5945094A 8E5945094A HELLA
There are 2 people interested in this product
| Model: | A4 B7 (8EC) |
| Version: | 2.0 TDI 16V |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2006 |
| Chassis: | WAUZZZ8E47A057367 |
| Color: | GREY |
| Power: | 140HP 103KW |
| Engine code: | BRE |
| Mileage: | 270.000 |
| Brand Ref.: | 8E5945094A |
| Equivalence Ref.: | HELLA |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 385 |
| SubSubWarehouse: | 100033633 |
| Model: | A4 B7 (8EC) |
| Version: | 2.0 TDI 16V |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2006 |
| Chassis: | WAUZZZ8E47A057367 |
| Color: | GREY |
| Power: | 140HP 103KW |
| Engine code: | BRE |
| Mileage: | 270.000 |
| Brand Ref.: | 8E5945094A |
| Equivalence Ref.: | HELLA |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 385 |
| SubSubWarehouse: | 100033633 |