GREY FABRIC AND BLACK LEATHER UPHOLSTERY - MANUAL WITH WEAR MARKS AND DIRT MARKS, DIRT STAINS ON THE BACKREST AND CUSHION SEE PHOTOS. 3 DOORS 146A000. Rear seats spare part for seat ibiza i (21a) 0.9 OEM IAM reference 146A000 146A000
There are 5 people interested in this product
| Model: | IBIZA I (21A) |
| Version: | 0.9 |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1990 |
| Chassis: | VSS021A0009943391 |
| Color: | WHITE |
| Power: | 44CV 32KW |
| Engine code: | 146 A 000 |
| Mileage: | 118.000 |
| Brand Ref.: | 146A000 |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 485 |
| SubSubWarehouse: | 100061603 |
| Model: | IBIZA I (21A) |
| Version: | 0.9 |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1990 |
| Chassis: | VSS021A0009943391 |
| Color: | WHITE |
| Power: | 44CV 32KW |
| Engine code: | 146 A 000 |
| Mileage: | 118.000 |
| Brand Ref.: | 146A000 |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 485 |
| SubSubWarehouse: | 100061603 |