ENGINE CRADLE. Front subframe spare part for peugeot 206 hatchback (2a/c) 1.4 i OEM IAM reference 3502Z6 3502Z6 BASKET 6
There are 2 people interested in this product
| Model: | 206 Hatchback (2A/C) |
| Version: | 1.4 i |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2006 |
| Chassis: | VF32CKFWA47636647 |
| Color: | BLUE |
| Power: | 75CV 55KW |
| Engine code: | KFW (TU3A) |
| Mileage: | 212.000 |
| Warranty: | 01-00 |
| Model: | 206 Hatchback (2A/C) |
| Version: | 1.4 i |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2006 |
| Chassis: | VF32CKFWA47636647 |
| Color: | BLUE |
| Power: | 75CV 55KW |
| Engine code: | KFW (TU3A) |
| Mileage: | 212.000 |
| Warranty: | 01-00 |