4F9827383A 5 PINS. Replacement tailgate central locking motor for skoda superb ii (3t4) 2.0 tdi 16v OEM IAM reference 4F9827383A 4F9827383A
There are 2 people interested in this product
| Model: | SUPERB II (3T4) |
| Version: | 2.0 TDI 16V |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2011 |
| Chassis: | TMBCE73T7B9048476 |
| Color: | GREY |
| Power: | 140HP 103KW |
| Engine code: | CFF |
| Mileage: | 231.000 |
| Brand Ref.: | 4F9827383A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 392 |
| SubSubWarehouse: | 100034364 |
| Model: | SUPERB II (3T4) |
| Version: | 2.0 TDI 16V |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2011 |
| Chassis: | TMBCE73T7B9048476 |
| Color: | GREY |
| Power: | 140HP 103KW |
| Engine code: | CFF |
| Mileage: | 231.000 |
| Brand Ref.: | 4F9827383A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 392 |
| SubSubWarehouse: | 100034364 |