8W5827302A - 8W5827306A. Tailgate hinge spare part for Audi A4 B9 (8W2, 8WC) 2.0 TDI OEM IAM reference 8W5827302A 8W5827302A 8W5827306A
There are 2 people interested in this product
| Model: | A4 B9 (8W2, 8WC) |
| Version: | 2.0 TDI |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2017 |
| Chassis: | WAUZZZF43HN053735 |
| Color: | GREY |
| Power: | 150CV 110KW |
| Engine code: | DEU |
| Mileage: | 120.000 |
| Brand Ref.: | 8W5827302A |
| Equivalence Ref.: | 8W5827306A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 517 |
| SubSubWarehouse: | 100084907 |
| Model: | A4 B9 (8W2, 8WC) |
| Version: | 2.0 TDI |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2017 |
| Chassis: | WAUZZZF43HN053735 |
| Color: | GREY |
| Power: | 150CV 110KW |
| Engine code: | DEU |
| Mileage: | 120.000 |
| Brand Ref.: | 8W5827302A |
| Equivalence Ref.: | 8W5827306A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 517 |
| SubSubWarehouse: | 100084907 |