(BROKEN SILENTBLOCK) HCC181004 - REF CASING 01R525053K - REF SIDE COVER 01R525131G 0AR500043A. Rear differential spare part for audi a6 c6 (4f2) 3.2 fsi quattro OEM IAM reference HCC 01R525053K 01R525053K
There are 3 people interested in this product
| Model: | A6 C6 (4F2) |
| Version: | 3.2 FSI quattro |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2009 |
| Chassis: | WAUZZZ4F55N065367 |
| Color: | BLUE |
| Power: | 255CV 188KW |
| Engine code: | AUK |
| Mileage: | 270.000 |
| Brand Ref.: | 01R525053K |
| Equivalence Ref.: | 01R525053K |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 579 |
| SubSubWarehouse: | 100300222 |
| Model: | A6 C6 (4F2) |
| Version: | 3.2 FSI quattro |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2009 |
| Chassis: | WAUZZZ4F55N065367 |
| Color: | BLUE |
| Power: | 255CV 188KW |
| Engine code: | AUK |
| Mileage: | 270.000 |
| Brand Ref.: | 01R525053K |
| Equivalence Ref.: | 01R525053K |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 579 |
| SubSubWarehouse: | 100300222 |