PURPLE, VERY NOTICEABLE SCRATCHES AND SCUFFS, WITH TWO SMALL CRACKS IN THE LICENSE PLATE AREA, HENCE THE PRICE. Replacement rear bumper for suzuki wagon r+ sr (em) 1.0 16v cat OEM IAM reference 7181175F10799 PURPLE 5 DOORS
There are 2 people interested in this product
| Model: | WAGON R+ SR (EM) |
| Version: | 1.0 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1998 |
| Chassis: | JSAEMA61S00106305 |
| Power: | 65CV / 48KW |
| Engine code: | K10A |
| Mileage: | 170.000 |
| Warranty: | 01-00 |
| Model: | WAGON R+ SR (EM) |
| Version: | 1.0 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1998 |
| Chassis: | JSAEMA61S00106305 |
| Power: | 65CV / 48KW |
| Engine code: | K10A |
| Mileage: | 170.000 |
| Warranty: | 01-00 |