54034982A - 7700432860 WITH AIRBAG RING. Second-hand light switch replacement for Renault Clio II (BB_, CB_) 1.4 16V (B/CB0P, BB13) OEM IAM reference 7700432860 54034982A
There are 2 people interested in this product
| Model: | CLIO II (BB_, CB_) |
| Version: | 1.4 16V (B/CB0P, BB13) |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2000 |
| Chassis: | VF1CB0L0F23042497 |
| Color: | RED |
| Power: | 98CV 72KW |
| Engine code: | K4JA7 |
| Brand Ref.: | 54034982A |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 402 |
| SubSubWarehouse: | 100036134 |
| Model: | CLIO II (BB_, CB_) |
| Version: | 1.4 16V (B/CB0P, BB13) |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2000 |
| Chassis: | VF1CB0L0F23042497 |
| Color: | RED |
| Power: | 98CV 72KW |
| Engine code: | K4JA7 |
| Brand Ref.: | 54034982A |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 402 |
| SubSubWarehouse: | 100036134 |