2375R501 - 1513087 - 32341513095 *WEAR. Second-hand steering wheel spare part for Mini Mini (R50, R53) Cooper OEM IAM reference 2375R501 1513087
There are 6 people interested in this product
| Model: | R50 , R53 |
| Version: | 1.6 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2001 |
| Chassis: | WMWRC31030TB30383 |
| Color: | GREY |
| Power: | 116CV 85KW |
| Engine code: | W10B16A |
| Mileage: | 263.000 |
| Warranty: | 01-00 |
| Model: | R50 , R53 |
| Version: | 1.6 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2001 |
| Chassis: | WMWRC31030TB30383 |
| Color: | GREY |
| Power: | 116CV 85KW |
| Engine code: | W10B16A |
| Mileage: | 263.000 |
| Warranty: | 01-00 |