Gearbox spare part for Peugeot 206 Hatchback (2A/C) 1.9 D OEM IAM reference 20DL72 1796699A CESTA 5
There are 6 people interested in this product
| Model: | 206 Hatchback (2A/C) |
| Version: | 1.9 D |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2000 |
| Chassis: | VF32AWJZT40869535 |
| Color: | GREEN |
| Power: | 69HP 51KW |
| Engine code: | WJZ |
| Mileage: | 1 |
| Brand Ref.: | 1796699A |
| Equivalence Ref.: | BASKET 5 |
| Warranty: | 01-00 |
| Model: | 206 Hatchback (2A/C) |
| Version: | 1.9 D |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2000 |
| Chassis: | VF32AWJZT40869535 |
| Color: | GREEN |
| Power: | 69HP 51KW |
| Engine code: | WJZ |
| Mileage: | 1 |
| Brand Ref.: | 1796699A |
| Equivalence Ref.: | BASKET 5 |
| Warranty: | 01-00 |