6552WQ * DIRT MARKS. Replacement front left window regulator switch for peugeot 206 hatchback (2a/c) 1.4 16v OEM IAM reference 6552WQ 6552WQ
There are 3 people interested in this product
| Model: | 206 Hatchback (2A/C) |
| Version: | 1.4 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2005 |
| Chassis: | VF32AKFUF44471268 |
| Color: | RED |
| Power: | 88HP 65KW |
| Engine code: | KFU |
| Mileage: | 1 |
| Brand Ref.: | 6552WQ |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 469 |
| SubSubWarehouse: | 100051739 |
| Model: | 206 Hatchback (2A/C) |
| Version: | 1.4 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2005 |
| Chassis: | VF32AKFUF44471268 |
| Color: | RED |
| Power: | 88HP 65KW |
| Engine code: | KFU |
| Mileage: | 1 |
| Brand Ref.: | 6552WQ |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 469 |
| SubSubWarehouse: | 100051739 |