Second-hand starter motor for bmw 5 (e34) 520 i 24v OEM IAM reference 12411740379 12 V 1.4KW
There are 2 people interested in this product
| Model: | 5 (E34) |
| Version: | 520 i 24V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1993 |
| Chassis: | WBAHB51040GG33729 |
| Power: | 150CV 110KW |
| Engine code: | 206S1 |
| Mileage: | 1 |
| Equivalence Ref.: | 12 V 1.4KW |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 404 |
| SubSubWarehouse: | 100036440 |
| Model: | 5 (E34) |
| Version: | 520 i 24V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1993 |
| Chassis: | WBAHB51040GG33729 |
| Power: | 150CV 110KW |
| Engine code: | 206S1 |
| Mileage: | 1 |
| Equivalence Ref.: | 12 V 1.4KW |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 404 |
| SubSubWarehouse: | 100036440 |