Spare part for starter motor for peugeot 206 hatchback (2a/c) 1.4 16v OEM IAM reference 96479828850
There are 2 people interested in this product
| Model: | 206 Hatchback (2A/C) |
| Version: | 1.4 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2005 |
| Chassis: | VF32AKFUF44471268 |
| Color: | RED |
| Power: | 88HP 65KW |
| Engine code: | KFU |
| Mileage: | 1 |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 404 |
| SubSubWarehouse: | 100036356 |
| Model: | 206 Hatchback (2A/C) |
| Version: | 1.4 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2005 |
| Chassis: | VF32AKFUF44471268 |
| Color: | RED |
| Power: | 88HP 65KW |
| Engine code: | KFU |
| Mileage: | 1 |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 404 |
| SubSubWarehouse: | 100036356 |