WHITE AND GREY, WITH REFLECTORS (LEFT ONE BROKEN), NOTABLE SCRATCHES AND SCUFFS, WITH SEVERAL CRACKS, HENCE THE PRICE. Replacement rear bumper for » others... mahindra gda 4w mahindra gda 4w (2006 - ...) OEM IAM reference WHITE AND GREY 5 DOORS
There are 2 people interested in this product
| Model: | MAHINDRA GDA 4W |
| Version: | MAHINDRA GDA 4W (2006 - ...) |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2006 |
| Chassis: | MA1TM4BJL62F76637 |
| Color: | WHITE |
| Power: | 0CV |
| Engine code: | BJ |
| Mileage: | 185.001 |
| Warranty: | 01-00 |
| Model: | MAHINDRA GDA 4W |
| Version: | MAHINDRA GDA 4W (2006 - ...) |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2006 |
| Chassis: | MA1TM4BJL62F76637 |
| Color: | WHITE |
| Power: | 0CV |
| Engine code: | BJ |
| Mileage: | 185.001 |
| Warranty: | 01-00 |