Replacement central locking control unit for dacia logan mcv (ks_) 1.5 dci (ks0w) OEM IAM reference 8201013757 5WK48886A SIEMMENS
There are 3 people interested in this product
| Model: | LOGAN MCV (KS_) |
| Version: | 1.5 dCi (KS0W) |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2010 |
| Chassis: | UU1KSD0W542652196 |
| Color: | GREY |
| Power: | 86CV 63KW |
| Engine code: | K9K87 |
| Mileage: | 1 |
| Brand Ref.: | 5WK48886A |
| Equivalence Ref.: | SIEMMENS |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 458 |
| SubSubWarehouse: | 100048270 |
| Model: | LOGAN MCV (KS_) |
| Version: | 1.5 dCi (KS0W) |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2010 |
| Chassis: | UU1KSD0W542652196 |
| Color: | GREY |
| Power: | 86CV 63KW |
| Engine code: | K9K87 |
| Mileage: | 1 |
| Brand Ref.: | 5WK48886A |
| Equivalence Ref.: | SIEMMENS |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 458 |
| SubSubWarehouse: | 100048270 |