518608 - 006 2 PURPLE MARKS, 1 WHITE MARK ON SPRING. Replacement front left shock absorber for peugeot 206 hatchback (2a/c) 1.4 16v OEM IAM reference 518608
There are 2 people interested in this product
| Model: | 206 Hatchback (2A/C) |
| Version: | 1.4 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2005 |
| Chassis: | VF32HKFUA44916206 |
| Color: | WHITE |
| Power: | 88HP 65KW |
| Engine code: | KFU |
| Mileage: | 1 |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 415 |
| SubSubWarehouse: | 100038557 |
| Model: | 206 Hatchback (2A/C) |
| Version: | 1.4 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2005 |
| Chassis: | VF32HKFUA44916206 |
| Color: | WHITE |
| Power: | 88HP 65KW |
| Engine code: | KFU |
| Mileage: | 1 |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 415 |
| SubSubWarehouse: | 100038557 |