HUB: HE6037 -- BORG&BECK DISC: HB4040 -- BORG&BECK. Replacement clutch kit for peugeot 206 hatchback (2a/c) 1.6 16v OEM IAM reference 2050Q8
There are 3 people interested in this product
| Model: | 206 Hatchback (2A/C) |
| Version: | 1.6 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2000 |
| Chassis: | VF32ANFUF41274277 |
| Power: | 109CV 80KW |
| Engine code: | NFU |
| Mileage: | 1 |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 411 |
| SubSubWarehouse: | 100037713 |
| Model: | 206 Hatchback (2A/C) |
| Version: | 1.6 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2000 |
| Chassis: | VF32ANFUF41274277 |
| Power: | 109CV 80KW |
| Engine code: | NFU |
| Mileage: | 1 |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 411 |
| SubSubWarehouse: | 100037713 |