IMMOBILIZER WITH ONE BROKEN PIN, REFERENCE 0K2AC677R0D. Ignition switch replacement part for Kia Clarus (K9A) 1.8 I 16V OEM IAM reference 450610 20983603
There are 3 people interested in this product
| Model: | CLARUS (K9A) |
| Version: | 1.8 i 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1999 |
| Chassis: | KNEGC2232Y5623049 |
| Color: | GREY |
| Power: | 116CV 85KW |
| Engine code: | T8 |
| Mileage: | 1 |
| Brand Ref.: | 20983603 |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 401 |
| SubSubWarehouse: | 100060321 |
| Model: | CLARUS (K9A) |
| Version: | 1.8 i 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1999 |
| Chassis: | KNEGC2232Y5623049 |
| Color: | GREY |
| Power: | 116CV 85KW |
| Engine code: | T8 |
| Mileage: | 1 |
| Brand Ref.: | 20983603 |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 401 |
| SubSubWarehouse: | 100060321 |