REF HOUSING ETR116 - REF COVER ETR49 C0156 REVI 060401 - RATIO 43.10 4.30. Second-hand front differential for » others... mahindra gda 4w mahindra gda 4w (2006 - ...) OEM IAM reference ETR49 4.30
There are 3 people interested in this product
| Model: | MAHINDRA GDA 4W |
| Version: | MAHINDRA GDA 4W (2006 - ...) |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2006 |
| Chassis: | MA1TM4BJL62F76637 |
| Color: | WHITE |
| Engine code: | BJ |
| Mileage: | 185.001 |
| Brand Ref.: | ETR49 |
| Equivalence Ref.: | 4.30 |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 346 |
| SubSubWarehouse: | 100030077 |
| Model: | MAHINDRA GDA 4W |
| Version: | MAHINDRA GDA 4W (2006 - ...) |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2006 |
| Chassis: | MA1TM4BJL62F76637 |
| Color: | WHITE |
| Engine code: | BJ |
| Mileage: | 185.001 |
| Brand Ref.: | ETR49 |
| Equivalence Ref.: | 4.30 |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 346 |
| SubSubWarehouse: | 100030077 |