0K9A9A2KY6T -- DCC9F04. Second-hand electric cooling fan replacement for Kia Clarus (K9A) 1.8 I 16V OEM IAM reference 0K9A9A2KY6T DCC9F04
There are 3 people interested in this product
| Model: | CLARUS (K9A) |
| Version: | 1.8 i 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1999 |
| Chassis: | KNEGC2232Y5623049 |
| Color: | GREY |
| Power: | 116CV 85KW |
| Engine code: | T8 |
| Mileage: | 1 |
| Brand Ref.: | DCC9F04 |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 425 |
| SubSubWarehouse: | 100040985 |
| Model: | CLARUS (K9A) |
| Version: | 1.8 i 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1999 |
| Chassis: | KNEGC2232Y5623049 |
| Color: | GREY |
| Power: | 116CV 85KW |
| Engine code: | T8 |
| Mileage: | 1 |
| Brand Ref.: | DCC9F04 |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 425 |
| SubSubWarehouse: | 100040985 |