DARK GREY, WITH AIR VENTS, WITH SOME VERY LIGHT SCRATCHES. Dashboard spare part for dacia logan mcv (ks_) 1.5 dci (ks0k) OEM IAM reference 8200739435 DARK GREY
There are 4 people interested in this product
| Model: | LOGAN MCV (KS_) |
| Version: | 1.5 dCi (KS0K) |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2009 |
| Chassis: | UU1KSDEKJ42220316 |
| Color: | BLUE |
| Power: | 68CV 50KW |
| Engine code: | K9K 792 |
| Mileage: | 1 |
| Brand Ref.: | DARK GREY |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 367 |
| SubSubWarehouse: | 100032068 |
| Model: | LOGAN MCV (KS_) |
| Version: | 1.5 dCi (KS0K) |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2009 |
| Chassis: | UU1KSDEKJ42220316 |
| Color: | BLUE |
| Power: | 68CV 50KW |
| Engine code: | K9K 792 |
| Mileage: | 1 |
| Brand Ref.: | DARK GREY |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 367 |
| SubSubWarehouse: | 100032068 |