PARA DISCOS DE 5 AGUJEROS,CON ABS. Recambio de puente trasero para seat leon (1m1) 1.6 16 v referencia OEM IAM 1J0500051K 1J0500051K
There are 2 people interested in this product
| Model: | LEON (1M1) |
| Version: | 1.6 16 V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2004 |
| Chassis: | VSSZZZ1MZ4R081114 |
| Color: | GREY |
| Power: | 105CV 77KW |
| Engine code: | BCB |
| Mileage: | 329.000 |
| Brand Ref.: | 1J0500051K |
| Warranty: | 01-00 |
| Model: | LEON (1M1) |
| Version: | 1.6 16 V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2004 |
| Chassis: | VSSZZZ1MZ4R081114 |
| Color: | GREY |
| Power: | 105CV 77KW |
| Engine code: | BCB |
| Mileage: | 329.000 |
| Brand Ref.: | 1J0500051K |
| Warranty: | 01-00 |