BLACK, NOTABLE SCRATCHES AND SCUFFS, WITH SOME LIGHT STONE CHIPS, WITH SLIGHTLY LOOSE GRILLE, WITH CRACKS IN THE LOWER AREA, HENCE THE PRICE. Second-hand front bumper for peugeot 206 hatchback (2a/c) 1.4 i OEM IAM reference 7401N2 7401N2
There are 7 people interested in this product
| Model: | 206 Hatchback (2A/C) |
| Version: | 1.4 i |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2003 |
| Chassis: | VF32CKFWF43533325 |
| Color: | BLACK |
| Power: | 75CV 55KW |
| Engine code: | KFW (TU3A),KFW (TU3JP),KFX (TU3JP) |
| Mileage: | 229.000 |
| Equivalence Ref.: | 7401N2 |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 607 |
| SubSubWarehouse: | 100306154 |
| Model: | 206 Hatchback (2A/C) |
| Version: | 1.4 i |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2003 |
| Chassis: | VF32CKFWF43533325 |
| Color: | BLACK |
| Power: | 75CV 55KW |
| Engine code: | KFW (TU3A),KFW (TU3JP),KFX (TU3JP) |
| Mileage: | 229.000 |
| Equivalence Ref.: | 7401N2 |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 607 |
| SubSubWarehouse: | 100306154 |