8P3907357A - 5LA00837915. Second-hand lighting control unit replacement for audi a3 (8p1) 2.0 tdi 16v OEM IAM reference 8P3907357A 8P3907357A
There are 6 people interested in this product
| Model: | A3 (8P1) |
| Version: | 2.0 TDI 16V |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2010 |
| Chassis: | WAUZZZ8PXAA115930 |
| Color: | BLACK |
| Power: | 140HP 103KW |
| Engine code: | BKD,CBAB,CFFB,CLJA |
| Mileage: | 261.000 |
| Brand Ref.: | 8P3907357A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 472 |
| SubSubWarehouse: | 100055926 |
| Model: | A3 (8P1) |
| Version: | 2.0 TDI 16V |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2010 |
| Chassis: | WAUZZZ8PXAA115930 |
| Color: | BLACK |
| Power: | 140HP 103KW |
| Engine code: | BKD,CBAB,CFFB,CLJA |
| Mileage: | 261.000 |
| Brand Ref.: | 8P3907357A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 472 |
| SubSubWarehouse: | 100055926 |