NO REFERENCES 26 TEETH - 56.1 MM HUB DIAMETER 4X100 MM BOLT SPACING WITH ABS. Second-hand left front steering knuckle replacement for rover 200 ii hatchback (rf) 218 k vi OEM IAM reference
There are 4 people interested in this product
| Model: | 200 II Hatchback (RF) |
| Version: | 218 K Vi |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1997 |
| Chassis: | SARRFWNLPWD190272 |
| Color: | RED |
| Power: | 146CV 107KW |
| Engine code: | 18K4K |
| Mileage: | 1 |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 407 |
| SubSubWarehouse: | 100037077 |
| Model: | 200 II Hatchback (RF) |
| Version: | 218 K Vi |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1997 |
| Chassis: | SARRFWNLPWD190272 |
| Color: | RED |
| Power: | 146CV 107KW |
| Engine code: | 18K4K |
| Mileage: | 1 |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 407 |
| SubSubWarehouse: | 100037077 |