DFD101390 -- DFD101390XXX -- DFD101360 -- DFD101360PMD -- WITH CENTRAL BRAKE LIGHT. Replacement rear spoiler for rover 200 ii hatchback (rf) 218 k vi OEM IAM reference DFD101390
There are 6 people interested in this product
| Model: | 200 II Hatchback (RF) |
| Version: | 218 K Vi |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1997 |
| Chassis: | SARRFWNLPWD190272 |
| Color: | RED |
| Power: | 146CV 107KW |
| Engine code: | 18K4K |
| Mileage: | 1 |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 500 |
| SubSubWarehouse: | 100066483 |
| Model: | 200 II Hatchback (RF) |
| Version: | 218 K Vi |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1997 |
| Chassis: | SARRFWNLPWD190272 |
| Color: | RED |
| Power: | 146CV 107KW |
| Engine code: | 18K4K |
| Mileage: | 1 |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 500 |
| SubSubWarehouse: | 100066483 |