8BC251350A 5 DOORS 2 PINS WITH SCUFFS AND SCRATCHES. Front right headlight spare part for Mazda Xedos 6 (CA) 1.6 16V OEM IAM reference 8BC251350A 8BC251350A
There are 3 people interested in this product
| Model: | XEDOS 6 (CA) |
| Version: | 1.6 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1997 |
| Chassis: | JMZCA12A201215533 |
| Color: | GREEN |
| Power: | 107CV 79KW |
| Engine code: | B6 |
| Mileage: | 121.000 |
| Brand Ref.: | 8BC251350A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 382 |
| SubSubWarehouse: | 100033332 |
| Model: | XEDOS 6 (CA) |
| Version: | 1.6 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1997 |
| Chassis: | JMZCA12A201215533 |
| Color: | GREEN |
| Power: | 107CV 79KW |
| Engine code: | B6 |
| Mileage: | 121.000 |
| Brand Ref.: | 8BC251350A |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 382 |
| SubSubWarehouse: | 100033332 |