61316917985 * WITH 2 BROKEN TABS SEE PHOTO. Replacement multifunction switch for mini mini (r50, r53) one OEM IAM reference 61316917985
There are 6 people interested in this product
| Model: | R50 , R53 |
| Version: | 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2001 |
| Chassis: | WMWRA31020TA04196 |
| Color: | GREY |
| Power: | 90CV / 66KW |
| Engine code: | W10B16A |
| Mileage: | 240.000 |
| Warranty: | 01-00 |
| Model: | R50 , R53 |
| Version: | 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2001 |
| Chassis: | WMWRA31020TA04196 |
| Color: | GREY |
| Power: | 90CV / 66KW |
| Engine code: | W10B16A |
| Mileage: | 240.000 |
| Warranty: | 01-00 |