61316949400, *WITHOUT AIRBAG RING, HENCE ITS PRICE. Spare part for light switch for mini mini (r50, r53) one OEM IAM reference 61316949400
There are 7 people interested in this product
| Model: | R50, R53 |
| Version: | 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2005 |
| Chassis: | WMWRA31000TA76742 |
| Color: | GREY |
| Power: | 116CV / 85KW |
| Engine code: | W10B16A |
| Mileage: | 1 |
| Warranty: | 01-00 |
| Model: | R50, R53 |
| Version: | 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2005 |
| Chassis: | WMWRA31000TA76742 |
| Color: | GREY |
| Power: | 116CV / 85KW |
| Engine code: | W10B16A |
| Mileage: | 1 |
| Warranty: | 01-00 |