62165410 56.1 CM HUB DIAMETER 4X100 BOLT SPACING 26 TEETH ON HUB WITH ABS CLAMP WITH 2 PINS. Front left steering knuckle replacement for mini mini (r50, r53) cooper OEM IAM reference 62165410
There are 5 people interested in this product
| Model: | R50 , R53 |
| Version: | 1.6 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2006 |
| Chassis: | WMWRC31000TH93880 |
| Color: | GREY |
| Power: | 116CV 85KW |
| Engine code: | W10B16A |
| Mileage: | 1 |
| Warranty: | 01-00 |
| Model: | R50 , R53 |
| Version: | 1.6 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2006 |
| Chassis: | WMWRC31000TH93880 |
| Color: | GREY |
| Power: | 116CV 85KW |
| Engine code: | W10B16A |
| Mileage: | 1 |
| Warranty: | 01-00 |