DARK GREY WITH CHROME WINDOW TRIM, SHEET METAL AND GLASS, MINOR SCRATCHES. 124 CM LONG HORIZONTAL MEASUREMENT FROM DOOR HANDLE HEIGHT. Spare part front right door for mini mini (r50, r53) cooper OEM IAM reference 41517202912 DARK GREY 3 DOORS
There are 4 people interested in this product
| Model: | R50 , R53 |
| Version: | 1.6 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2006 |
| Chassis: | WMWRC31000TH93880 |
| Color: | GREY |
| Power: | 116CV / 85KW |
| Engine code: | W10B16A |
| Mileage: | 1 |
| Warranty: | 01-00 |
| Model: | R50 , R53 |
| Version: | 1.6 16V CAT |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2006 |
| Chassis: | WMWRC31000TH93880 |
| Color: | GREY |
| Power: | 116CV / 85KW |
| Engine code: | W10B16A |
| Mileage: | 1 |
| Warranty: | 01-00 |