0371905243A - 97302A 6-GROOVE PULLEY 140MM PULLEY DIAMETER. Second-hand crankshaft pulley for seat ibiza (6k) 2.0 OEM IAM reference 0371905243A 97302A
There are 2 people interested in this product
| Model: | IBIZA (6K) |
| Version: | 2.0 |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1998 |
| Chassis: | VSSZZZ6KZWR142200 |
| Color: | GREY |
| Power: | 115CV 85KW |
| Engine code: | AGG |
| Mileage: | 1 |
| Brand Ref.: | 97302A |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 411 |
| SubSubWarehouse: | 100037731 |
| Model: | IBIZA (6K) |
| Version: | 2.0 |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 1998 |
| Chassis: | VSSZZZ6KZWR142200 |
| Color: | GREY |
| Power: | 115CV 85KW |
| Engine code: | AGG |
| Mileage: | 1 |
| Brand Ref.: | 97302A |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 411 |
| SubSubWarehouse: | 100037731 |