5P5945096C - 5P5945112A 3 PINS 5 DOORS * WITH SCUFFS AND SCRATCHES. Second-hand right rear light part for seat toledo iii (5p2) 2.0 tdi 16v OEM IAM reference 5P5945096C 5P5945112A
There are 3 people interested in this product
| Model: | TOLEDO III (5P2) |
| Version: | 2.0 TDI 16V |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2005 |
| Chassis: | VSSZZZ5PZ6R016843 |
| Color: | GREY |
| Power: | 140HP 103KW |
| Engine code: | BKD |
| Mileage: | 242.000 |
| Brand Ref.: | 5P5945112A |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 385 |
| SubSubWarehouse: | 100033706 |
| Model: | TOLEDO III (5P2) |
| Version: | 2.0 TDI 16V |
| Fuel: | Diesel |
| Year of manufacture: | 2005 |
| Chassis: | VSSZZZ5PZ6R016843 |
| Color: | GREY |
| Power: | 140HP 103KW |
| Engine code: | BKD |
| Mileage: | 242.000 |
| Brand Ref.: | 5P5945112A |
| Warranty: | 01-00 |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 385 |
| SubSubWarehouse: | 100033706 |