1J0614217E - 1J0698117A - 1002042124. Second-hand ABS for seat leon (1m1) 1.8 20v OEM IAM reference 1J0614217E 1J0698117A 1002042124
There are 1 people interested in this product
| Model: | LEON (1M1) |
| Version: | 1.8 20V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2000 |
| Chassis: | VSSZZZ1MZYB085736 |
| Color: | GREY |
| Power: | 125CV 92KW |
| Engine code: | AGN |
| Mileage: | 321.000 |
| Brand Ref.: | 1J0698117A |
| Equivalence Ref.: | 1002042124 |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 426 |
| SubSubWarehouse: | 100041065 |
| Model: | LEON (1M1) |
| Version: | 1.8 20V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2000 |
| Chassis: | VSSZZZ1MZYB085736 |
| Color: | GREY |
| Power: | 125CV 92KW |
| Engine code: | AGN |
| Mileage: | 321.000 |
| Brand Ref.: | 1J0698117A |
| Equivalence Ref.: | 1002042124 |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 426 |
| SubSubWarehouse: | 100041065 |