9638765680 - 0261206943. Second-hand engine ECU for peugeot 307 (3a/c) 1.6 16v OEM IAM reference 9638765680 0261206943
There are 1 people interested in this product
| Model: | 307 (3A/C) |
| Version: | 1.6 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2002 |
| Chassis: | VF33CNFUB82501377 |
| Color: | GREY |
| Power: | 109CV 80KW |
| Engine code: | NFU |
| Mileage: | 269.000 |
| Equivalence Ref.: | 0261206943 |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 434 |
| SubSubWarehouse: | 100042196 |
| Model: | 307 (3A/C) |
| Version: | 1.6 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2002 |
| Chassis: | VF33CNFUB82501377 |
| Color: | GREY |
| Power: | 109CV 80KW |
| Engine code: | NFU |
| Mileage: | 269.000 |
| Equivalence Ref.: | 0261206943 |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 434 |
| SubSubWarehouse: | 100042196 |