4162AS -- 9632897680. Second-hand ignition switch for peugeot 307 (3a/c) 1.6 16v OEM IAM reference 9632897680 4162AS
There are 1 people interested in this product
| Model: | 307 (3A/C) |
| Version: | 1.6 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2002 |
| Chassis: | VF33CNFUB82501377 |
| Color: | GREY |
| Power: | 109CV 80KW |
| Engine code: | NFU |
| Mileage: | 379.000 |
| Brand Ref.: | 4162AS |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 400 |
| SubSubWarehouse: | 100035683 |
| Model: | 307 (3A/C) |
| Version: | 1.6 16V |
| Fuel: | GASOLINE |
| Year of manufacture: | 2002 |
| Chassis: | VF33CNFUB82501377 |
| Color: | GREY |
| Power: | 109CV 80KW |
| Engine code: | NFU |
| Mileage: | 379.000 |
| Brand Ref.: | 4162AS |
| Warranty: | 01-00 |
| Vehicle type: | Saloon |
| Warehouse: | 49349 |
| Sub-Warehouse: | 400 |
| SubSubWarehouse: | 100035683 |